Chakra emotional healing

Toužíte dosáhnout vnitřního klidu, štěstí a vyrovnanosti v životě, ale máte pocit, že to snad ani není dosažitelné?

Váš život

Čakry jsou paralelou k životním tématům

 • Možná cítíte, že máte v životě nějaké dysbalance.
 • Vztahově vše funguje, ale v oblasti peněz to moc nefrčí, nebo naopak.
 • Možná vás čakry už nějakou dobu zajímají, něco vás na nich přitahuje, fascinuje.
 • Chcete se v nich vyznat, chcete zjistit, jak na tom vaše jednotlivé čakry jsou.
 • Chcete dostat jednotlivé životní oblasti do větší rovnováhy.


Co získáte:

 

 1. **Energetická harmonie a vyváženost** postupně dosáhnete harmonie ve svém čakrovém systému, což může vést k lepší energetické vyváženosti a celkovému duševnímu a fyzickému zdraví.

 

 1. **Emoční uvolnění a transformace**: Program vám umožní identifikovat a uvolnit emoční bloky, které mohly bránit vašemu osobnímu rozvoji a šťastnému životu.

 

 1. **Zvědomění sebe sama**: Získáte hlubší porozumění svým čakrám a tím i sobě samým. To může vést k zvýšenému sebeuvědomění a sebepoznání.

 

 1. **Posilování sebelásky a péče o sebe**: Díky programu získáte podporu pro péči o své čakry a sami o sebe. Získáte prostor pro sebepéči a seberozvoj, což může zvýšit vaši sebelásku a sebevědomí.

 

 1. **Transformace pohledu na život**: Postupně možná přehodnotíte svůj pohled na svět a naladíte se na pozitivní změny. Tím můžete dosáhnout celkové životní spokojenosti bez nutnosti hromadění materiálních věcí.

CO A KDY:

Vyladěním svých čaker uzdravíte svůj život

Já a čakry

Jak mně pomohl chakra emotional healing

Během let, kdy jsem se čakrami zabývala a kdy jsem provázela klientky tímto programem, jsem si zvědomila, kde byly hlavní nedostatky v mém čakrovém systému.

 

Ve spodních čakrách jsem měla málo energie, hmota, materiálno, peníze mi připadaly přízemní, a létala jsem si hlavně v těch vyšších čakrách.

 

Díky chakra emotional healing jsem začala opečovávat a vědomě sytit i své nižší čakry, uzemnila se, jsem více nohama na zemi. Svoje uzdravení jsem podpořila Terapií Cesta.

 

Dodnes si pamatuji jeden proces, během něhož jsem si pomyslně zacelila díru ve 3.čakře – ve středu těla a vyléčila trauma, které tam přebývalo.

 

Téměř každodenně používám vědomě aromaterapii, cvičení, meditace, barvy, jídlo a další věci, které jsem se díky studiu čaker naučila.

Recenze

Veronika

Praha

,,Z posledního čakrového workshopu odcházím z pocitem vděčnosti a radosti. Bylo to 7 nádherných nedělních dopolední (+ kousek odpolední 🙂 ) Moc děkuji Petře za informace, vedení a vytvoření úžasné atmosféry. Těším se, že budu pokračovat ve své cestě k nalezení svého pravého já.“

duben 2023

Mirka

Praha

,,Milá Péťo, na tvých seminářích nacházím sebe, své pravé já, klid, pohodu, odpočinek, a vždy se moc těším, že budu v milé společnosti skvělých žen, ve které je mi moc dobře a doslova si dobíjím baterky :)“

duben 2023

Ina

Praha

,,Milá Petro, zažívám tu velkou dávku svobody a poznání a prostoru pro neznámé, které ale v tomto podání neděsí. A za to děkuji. A taky za tvé laskavé oči.“

duben 2023


O co jde

Co vám tedy ten program chakra emotional healing přináší?

Je to sedmiměsíční program, kdy od října do dubna budete procházet svým čakrovým systémem. Každý měsíc jedna čakra. Od první po sedmou.

 

Určitě jste slyšeli, že existují různé systémy pracující s různým počtem čaker, ale na sedm čaker je jeden lidský život až až 🙂

 

Vždy jednu neděli v měsíci přijdete živě v Praze do Active studia Pavla Sirotka v Jeremenkově ulici v čase 9-15 hodin. Zacvičíte si čakrovou jógu, dozvíte se veškeré informace, zatančíte si, zameditujete.

 

Pokud tušíte, že byste třeba někdy nemohli dorazit, máte možnost si přikoupit i online verzi celého programu. Vše tak postupně najdete v členské sekci online a budete si moc doplnit vše tak, jak potřebujete.

Kdybych přihlédla k tomu, kolik času a energie jsem projektu dala, hodnota kurzu je minimálně 5000,- za každé živé setkání + 20 000,- za online verzi. Celkem tedy 55 000 CZK. 

Bonusy

Jako bonus získáte ke každé čakře sadu afirmací a meditací pro její posílení. Budete tak moci ladit čakru na denní bázi i sami.

 

Cena

V ceně celého živého programu získáte zdarma i online členskou sekci se všemi materiály

A jaká je cena? Rozhodla jsem se, že chci, aby byl program dosažitelný i pro vás, kteří ještě třeba hmotnou stránku zatím nemají úplně harmonizovat. Proto jsem se rozhodla dát vám férovou cenu 14 999,- (12 395,87,- bez DPH) za celý živý program VČETNĚ ČLENSKÉ SEKCE zdarma s videy online a bonusy.

Pro vás, kdo chcete program jen ochutnat, nabízím i verzi, kdy se můžete přihlásit na jednotlivé živé akce za 2500,- (2 066,12,- bez DPH) za jednu. 

Co získáte?

Co vše tedy za tuto cenu získáte?

 • Zvýšíte si povědomí o čakrovém systému: Budete mít hlubší porozumění svým čakrám a energetickému systému těla.

.

 • Získáte větší fyzickou a emocionální harmonii: Díky čakrové józe, meditacím a sound healing budete schopni dosáhnout vyššího stavu energetického a emocionálního vyvážení.

.

 • Uvolníte emoce a pdpoříte svou transformaci: Budete moci uvolnit bloky a negativní emoce.

.

 • Nabydete praktické dovednosti pro péči o sebe: Získáte praktické dovednosti a nástroje, jak si pečovat o své čakry, včetně mandal a manter.

.

 • K programu můžete přistupovat flexibilině a odkudkoliv: Online verze programu vám umožní praktikovat kdykoli a kdekoli podle svého vlastního harmonogramu.

.

Tento program také nabízí bonus v podobě afirmací a meditací ke všem čakrám, což vám poskytne ještě více nástrojů pro osobní rozvoj a transformaci.

místa

Přihlaste se raději včas

Na workshop je omezený počet míst z důvodu kapacity prostoru. V tuto chvíli zbývá 9 míst.

Můžete tedy získat sedmiměsíční chakra emotional healing program, kterým vás provedu skrze sedm živých seminářů s podporou v online členské sekci, kde si budete moci zopakovat cokoli, co budete chtít.

Přihlásit se můžete na celý workshop i s online verzí. Tuto variantu ze srdce doporučuji. Když to potřebujete jinak, můžete se přihlásit i jen na jednotlivé workshopy. 

Přihlaste se

PŘIHLAŠTE SE NA PROGRAM CHAKRA EMOTIONAL HEALING 2023/2024

Potřebujete pomoci se svou objednávkou? Napište mi na podpora@petrakolafa.cz a ráda Vám pomůžu 🙂